młoda, opiekunka trzyma za rękę starszą panią. twarze skierowane są ku sobie w promiennych uśmiechach.
zmień kontrast
A-   A    A+
mapa serwisu
wersja tekstowa
A-
A
A+
Dom Pomocy Społecznej w Pabianicach

Ten Dom to coś więcej niż tylko wygoda i opieka - tu po prostu znalazłam swoją drugą rodzinę
- mieszkanka domu

Data publikacji: 26 maja 2022

Mieszkańcy Domu przy ul. Łaskiej 86 mogą się już wprowadzić do świeżo wyremontowanych pokoi na III piętrze.

 

20 maja 2022 roku Pani Dyrektor Maria Chmielewska wraz z Starostą Pabianickim Krzysztofem Haburą oraz Gabrielą Wenne Błążyńską, Wicestarostą, Członkami Zarządu Powiatu Pabianickiego: Henrykiem Brzyszczem i Robertem Kraską oraz radnymi powiatowymi przecięli zieloną wstęgę na 3 piętrze Domu Pomocy Społecznej przy ul. Łaskiej 86.

 

W ramach zadania „Przebudowa Domu Pomocy Społecznej w Pabianicach ul. Łaska 86” odbyła się przebudowa dziewięciu pokoi dwuosobowych i korytarza trzeciego piętra wraz z strefą wejściową. Remont objął m.in. wymianę podłóg i stolarki drzwiowej, remont ścian i sufitów, wymianę instalacji elektrycznej, sanitarnej, oświetleniowej, teletechnicznej, korektę położeń czujek SAP, wymianę instalacji przyzywowej na bezprzewodową, remont korytarzy, remont strefy wejściowej na parterze oraz wymianę centralnego ogrzewania. Całkowity koszt zadania to ok. 960 tys. zł. Wykonawcą była firma POLVA Sp. z o. o. z siedzibą w Pabianicach.

 

A co to oznacza dla naszych mieszkańców. Przede wszystkim koniec remontu! a co najważniejsze nowe, piękne, czyste i funkcjonalne pokoje z łazienkami i aneksami kuchennymi.